Menu
x
Spain - Tercera Division RFEF Group 3
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 16:00 04/30/2022 16:00 GMT Atletico Albericia 0 2 - 1
Union Montanesa Escobedo 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 16:00 04/30/2022 16:00 GMT Selaya 0 1 - 1
Castro FC 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 16:00 04/30/2022 16:00 GMT CF Vimenor 0 1 - 0
Colindres 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 16:00 04/30/2022 16:00 GMT UD Samano 0 1 - 0
Cultural Guarnizo 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 16:00 04/30/2022 16:00 GMT SD Torina 0 0 - 2
Deportes Naval 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 16:00 04/30/2022 16:00 GMT Gimnastica Torrelavega 0 5 - 0
Siete Villas 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 16:00 04/30/2022 16:00 GMT Noja 0 1 - 1
SD Barreda Balompie 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 16:00 04/30/2022 16:00 GMT Textil Escudo 0 1 - 2
UC Cartes 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 16:00 04/24/2022 16:00 GMT Deportes Naval 0 1 - 2
Atletico Albericia 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 15:00 04/24/2022 15:00 GMT Colindres 0 0 - 2
Textil Escudo 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 09:45 04/24/2022 09:45 GMT Siete Villas 0 3 - 1
SD Torina 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 16:00 04/23/2022 16:00 GMT Union Montanesa Escobedo 0 2 - 3
CF Vimenor 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 15:30 04/23/2022 15:30 GMT SD Barreda Balompie 0 2 - 1
UD Samano 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 15:00 04/23/2022 15:00 GMT Castro FC 0 0 - 8
Gimnastica Torrelavega 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 15:00 04/23/2022 15:00 GMT Cultural Guarnizo 0 4 - 1
Selaya 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 15:00 04/23/2022 15:00 GMT UC Cartes 0 3 - 2
Noja 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 15:30 04/10/2022 15:30 GMT Textil Escudo 0 1 - 1
CF Vimenor 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 15:00 04/10/2022 15:00 GMT Noja 0 1 - 0
Colindres 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 15:00 04/10/2022 15:00 GMT Selaya 0 1 - 1
SD Barreda Balompie 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 16:00 04/09/2022 16:00 GMT Union Montanesa Escobedo 0 3 - 1
Deportes Naval 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 15:30 04/09/2022 15:30 GMT SD Torina 0 3 - 1
Castro FC 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 15:00 04/09/2022 15:00 GMT Atletico Albericia 0 3 - 1
Siete Villas 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 15:00 04/09/2022 15:00 GMT UD Samano 0 1 - 0
UC Cartes 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 14:00 04/09/2022 14:00 GMT Gimnastica Torrelavega 0 0 - 0
Cultural Guarnizo 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 15:30 04/03/2022 15:30 GMT Textil Escudo 0 1 - 0
Noja 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 15:00 04/03/2022 15:00 GMT Castro FC 0 1 - 1
Atletico Albericia 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 15:00 04/03/2022 15:00 GMT Colindres 0 0 - 3
UD Samano 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 09:45 04/03/2022 09:45 GMT Siete Villas 0 1 - 1
Union Montanesa Escobedo 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 15:30 04/02/2022 15:30 GMT SD Barreda Balompie 0 0 - 3
Gimnastica Torrelavega 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 15:00 04/02/2022 15:00 GMT CF Vimenor 0 3 - 1
Deportes Naval 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 15:00 04/02/2022 15:00 GMT Cultural Guarnizo 0 1 - 1
SD Torina 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 15:00 04/02/2022 15:00 GMT UC Cartes 0 3 - 0
Selaya 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 14:00 03/27/2022 14:00 GMT Selaya 0 2 - 2
Colindres 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 14:00 03/27/2022 14:00 GMT Deportes Naval 0 1 - 0
Siete Villas 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 14:00 03/27/2022 14:00 GMT Gimnastica Torrelavega 0 6 - 0
UC Cartes 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 13:30 03/27/2022 13:30 GMT SD Torina 0 2 - 0
SD Barreda Balompie 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 15:00 03/26/2022 15:00 GMT Atletico Albericia 0 0 - 2
Cultural Guarnizo 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 15:00 03/26/2022 15:00 GMT Noja 0 0 - 5
CF Vimenor 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 15:00 03/26/2022 15:00 GMT UD Samano 0 1 - 0
Textil Escudo 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 14:30 03/26/2022 14:30 GMT Union Montanesa Escobedo 0 1 - 2
Castro FC 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 15:00 03/20/2022 15:00 GMT Castro FC 0 0 - 2
Deportes Naval 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 15:00 03/20/2022 15:00 GMT CF Vimenor 0 1 - 0
Siete Villas 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 15:00 03/20/2022 15:00 GMT Noja 0 1 - 2
UD Samano 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 15:00 03/20/2022 15:00 GMT Textil Escudo 0 1 - 0
Selaya 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 09:45 03/20/2022 09:45 GMT Cultural Guarnizo 0 0 - 1
Union Montanesa Escobedo 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 16:00 03/19/2022 16:00 GMT Colindres 0 0 - 1
Gimnastica Torrelavega 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 14:45 03/19/2022 14:45 GMT SD Barreda Balompie 0 0 - 2
Atletico Albericia 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 14:45 03/19/2022 14:45 GMT UC Cartes 0 1 - 1
SD Torina 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 15:00 03/13/2022 15:00 GMT SD Torina 0 1 - 3
Colindres 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 15:00 03/13/2022 15:00 GMT Deportes Naval 0 0 - 1
Cultural Guarnizo 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 15:00 03/13/2022 15:00 GMT Gimnastica Torrelavega 0 4 - 0
Textil Escudo 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 15:00 03/13/2022 15:00 GMT Selaya 0 0 - 1
Noja 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 09:45 03/13/2022 09:45 GMT Siete Villas 0 2 - 2
Castro FC 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 15:30 03/12/2022 15:30 GMT Atletico Albericia 0 0 - 0
UC Cartes 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 14:45 03/12/2022 14:45 GMT UD Samano 0 1 - 2
CF Vimenor 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 14:30 03/12/2022 14:30 GMT Union Montanesa Escobedo 0 3 - 0
SD Barreda Balompie 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 15:00 03/06/2022 15:00 GMT CF Vimenor 0 4 - 1
Castro FC 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 15:00 03/06/2022 15:00 GMT Noja 0 0 - 2
Gimnastica Torrelavega 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 16:00 03/05/2022 16:00 GMT Colindres 0 0 - 1
Atletico Albericia 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 14:45 03/05/2022 14:45 GMT SD Barreda Balompie 0 1 - 1
Deportes Naval 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 14:45 03/05/2022 14:45 GMT UD Samano 0 2 - 0
Selaya 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 14:30 03/05/2022 14:30 GMT Cultural Guarnizo 0 0 - 2
Siete Villas 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 14:30 03/05/2022 14:30 GMT Textil Escudo 0 0 - 1
SD Torina 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 14:30 03/05/2022 14:30 GMT UC Cartes 0 0 - 1
Union Montanesa Escobedo 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 15:00 02/27/2022 15:00 GMT Selaya 0 1 - 0
CF Vimenor 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 15:00 02/27/2022 15:00 GMT Deportes Naval 0 2 - 0
UC Cartes 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 15:00 02/27/2022 15:00 GMT Gimnastica Torrelavega 0 4 - 0
UD Samano 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 09:45 02/27/2022 09:45 GMT Siete Villas 0 3 - 2
SD Barreda Balompie 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 15:00 02/26/2022 15:00 GMT Atletico Albericia 0 2 - 2
Textil Escudo 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 15:00 02/26/2022 15:00 GMT Castro FC 0 0 - 0
Cultural Guarnizo 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 14:30 02/26/2022 14:30 GMT Union Montanesa Escobedo 0 5 - 0
Colindres 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 14:30 02/26/2022 14:30 GMT SD Torina 0 4 - 0
Noja 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 15:00 02/20/2022 15:00 GMT CF Vimenor 0 1 - 2
Cultural Guarnizo 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 15:00 02/20/2022 15:00 GMT Selaya 0 0 - 2
Gimnastica Torrelavega 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 15:00 02/20/2022 15:00 GMT Textil Escudo 0 1 - 1
Union Montanesa Escobedo 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 14:30 02/20/2022 14:30 GMT Noja 0 1 - 2
Atletico Albericia 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 14:30 02/19/2022 14:30 GMT SD Barreda Balompie 0 0 - 2
Castro FC 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 14:30 02/19/2022 14:30 GMT UD Samano 0 0 - 1
SD Torina 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 14:30 02/19/2022 14:30 GMT UC Cartes 0 0 - 2
Siete Villas 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 14:00 02/19/2022 14:00 GMT Colindres 0 2 - 1
Deportes Naval 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 15:00 02/13/2022 15:00 GMT Castro FC 0 3 - 3
UC Cartes 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 15:00 02/13/2022 15:00 GMT Gimnastica Torrelavega 0 1 - 3
CF Vimenor 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 15:00 02/13/2022 15:00 GMT Deportes Naval 0 5 - 2
Textil Escudo 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 09:45 02/13/2022 09:45 GMT Siete Villas 0 0 - 0
Colindres 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 15:00 02/12/2022 15:00 GMT Atletico Albericia 0 2 - 1
UD Samano 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 14:30 02/12/2022 14:30 GMT Union Montanesa Escobedo 0 5 - 1
Noja 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 14:30 02/12/2022 14:30 GMT SD Torina 0 1 - 0
Selaya 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 14:15 02/12/2022 14:15 GMT Cultural Guarnizo 0 2 - 1
SD Barreda Balompie 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 15:00 02/06/2022 15:00 GMT Selaya 0 1 - 1
Atletico Albericia 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 15:00 02/06/2022 15:00 GMT CF Vimenor 0 1 - 1
SD Barreda Balompie 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 15:00 02/06/2022 15:00 GMT Gimnastica Torrelavega 0 0 - 2
SD Torina 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 15:00 02/06/2022 15:00 GMT Textil Escudo 0 0 - 0
Siete Villas 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 14:00 02/06/2022 14:00 GMT Noja 0 0 - 4
Deportes Naval 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 15:00 02/05/2022 15:00 GMT Colindres 0 1 - 1
Castro FC 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 14:15 02/05/2022 14:15 GMT UC Cartes 0 0 - 0
Cultural Guarnizo 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 14:15 02/05/2022 14:15 GMT UD Samano 0 0 - 2
Union Montanesa Escobedo 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 15:00 01/30/2022 15:00 GMT Castro FC 0 2 - 0
Textil Escudo 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 15:00 01/30/2022 15:00 GMT Deportes Naval 0 0 - 0
UD Samano 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 09:45 01/30/2022 09:45 GMT Siete Villas 0 1 - 0
Noja 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 15:00 01/29/2022 15:00 GMT Atletico Albericia 0 0 - 2
Gimnastica Torrelavega 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 14:30 01/29/2022 14:30 GMT SD Torina 0 1 - 1
CF Vimenor 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 14:30 01/29/2022 14:30 GMT Union Montanesa Escobedo 0 2 - 0
Selaya 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 14:00 01/29/2022 14:00 GMT Cultural Guarnizo 0 2 - 4
Colindres 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 14:00 01/29/2022 14:00 GMT SD Barreda Balompie 0 0 - 2
UC Cartes 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 15:00 01/23/2022 15:00 GMT CF Vimenor 0 3 - 1
UC Cartes 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 15:00 01/23/2022 15:00 GMT Textil Escudo 0 0 - 0
Cultural Guarnizo 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 15:00 01/23/2022 15:00 GMT Gimnastica Torrelavega 0 1 - 1
Union Montanesa Escobedo 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 14:30 01/23/2022 14:30 GMT Selaya 0 1 - 1
Deportes Naval 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 14:00 01/23/2022 14:00 GMT SD Torina 0 0 - 2
Atletico Albericia 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 14:00 01/23/2022 14:00 GMT Noja 0 1 - 1
Castro FC 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 15:00 01/22/2022 15:00 GMT Colindres 0 3 - 1
SD Barreda Balompie 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 14:00 01/22/2022 14:00 GMT UD Samano 0 2 - 1
Siete Villas 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 15:00 01/16/2022 15:00 GMT Deportes Naval 0 2 - 0
Gimnastica Torrelavega 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 09:45 01/16/2022 09:45 GMT Cultural Guarnizo 0 1 - 1
Noja 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 09:45 01/16/2022 09:45 GMT SD Barreda Balompie 0 2 - 1
Textil Escudo 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 09:45 01/16/2022 09:45 GMT Siete Villas 0 2 - 2
Selaya 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 15:00 01/15/2022 15:00 GMT Atletico Albericia 0 1 - 1
CF Vimenor 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 15:00 01/15/2022 15:00 GMT Castro FC 0 0 - 1
UD Samano 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 14:15 01/15/2022 14:15 GMT Union Montanesa Escobedo 0 3 - 1
SD Torina 0
x SPA TDRG3 Tercera Division RFEF Group 3 FT 13:30 01/15/2022 13:30 GMT