Menu
x
Russia - FNL 2 Group 3 Subgroup 1
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 10:00 11/17/2021 10:00 GMT FK Kvant 0 1 - 1
Znamya Noginsk 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 09:00 11/15/2021 09:00 GMT Metalurg Vidnoye 0 1 - 4
Kolomna 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 11:00 11/14/2021 11:00 GMT Saturn Ramenskoye 1 2 - 1
FK Kvant 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 11:00 11/14/2021 11:00 GMT Strogino Moskva 0 4 - 3
Znamya Noginsk 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 10:00 11/14/2021 10:00 GMT Peresvet Domodedovo 0 1 - 3
Rodina Moskva 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 09:00 11/14/2021 09:00 GMT FK Khimki II 0 1 - 2
FK Saransk 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 10:00 11/11/2021 10:00 GMT FK Kvant 0 2 - 2
Metalurg Vidnoye 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 14:00 11/10/2021 14:00 GMT FK Saransk 0 2 - 0
Saturn Ramenskoye 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 10:00 11/10/2021 10:00 GMT Znamya Noginsk 1 0 - 5
FK Khimki II 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 10:00 11/10/2021 10:00 GMT Kolomna 1 3 - 2
Peresvet Domodedovo 1
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 09:00 11/10/2021 09:00 GMT Strogino Moskva 1 0 - 3
SKA Khabarovsk II 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 11:00 11/04/2021 11:00 GMT Peresvet Domodedovo 0 2 - 2
FK Kvant 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 11:00 11/04/2021 11:00 GMT Rodina Moskva 0 7 - 0
Kolomna 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 11:00 11/04/2021 11:00 GMT Saturn Ramenskoye 0 5 - 0
Znamya Noginsk 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 09:00 11/04/2021 09:00 GMT FK Khimki II 1 1 - 0
SKA Khabarovsk II 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 09:00 11/04/2021 09:00 GMT Metalurg Vidnoye 0 1 - 3
FK Saransk 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 14:00 10/31/2021 14:00 GMT FK Saransk 1 3 - 2
Peresvet Domodedovo 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 12:00 10/31/2021 12:00 GMT Strogino Moskva 0 1 - 0
FK Khimki II 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 10:00 10/31/2021 10:00 GMT Znamya Noginsk 0 3 - 1
Metalurg Vidnoye 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 07:00 10/31/2021 07:00 GMT FK Kvant 0 1 - 2
Rodina Moskva 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 07:00 10/30/2021 07:00 GMT SKA Khabarovsk II 1 1 - 0
Saturn Ramenskoye 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 16:00 10/25/2021 16:00 GMT Saturn Ramenskoye 0 1 - 2
Strogino Moskva 1
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 13:00 10/25/2021 13:00 GMT Rodina Moskva 0 3 - 1
FK Saransk 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 12:00 10/25/2021 12:00 GMT Peresvet Domodedovo 0 2 - 1
Znamya Noginsk 1
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 11:00 10/25/2021 11:00 GMT Kolomna 0 0 - 2
FK Kvant 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 05:00 10/25/2021 05:00 GMT SKA Khabarovsk II 1 3 - 2
Metalurg Vidnoye 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 15:00 10/19/2021 15:00 GMT FK Saransk 0 5 - 1
Kolomna 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 12:00 10/19/2021 12:00 GMT Znamya Noginsk 0 1 - 4
Rodina Moskva 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 10:00 10/19/2021 10:00 GMT FK Khimki II 0 2 - 2
Saturn Ramenskoye 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 10:00 10/19/2021 10:00 GMT Strogino Moskva 0 5 - 0
Metalurg Vidnoye 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 06:00 10/19/2021 06:00 GMT SKA Khabarovsk II 1 1 - 1
Peresvet Domodedovo 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 14:00 10/14/2021 14:00 GMT Peresvet Domodedovo 0 3 - 1
Strogino Moskva 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 12:00 10/14/2021 12:00 GMT FK Kvant 1 1 - 4
FK Saransk 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 11:00 10/14/2021 11:00 GMT Kolomna 0 6 - 2
Znamya Noginsk 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 10:00 10/14/2021 10:00 GMT Metalurg Vidnoye 0 2 - 2
FK Khimki II 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 06:00 10/14/2021 06:00 GMT SKA Khabarovsk II 0 0 - 1
Rodina Moskva 1
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 13:00 10/10/2021 13:00 GMT Saturn Ramenskoye 0 2 - 0
Metalurg Vidnoye 1
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 12:00 10/10/2021 12:00 GMT Znamya Noginsk 0 1 - 1
FK Kvant 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 10:00 10/10/2021 10:00 GMT FK Khimki II 0 1 - 1
Peresvet Domodedovo 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 10:00 10/10/2021 10:00 GMT Strogino Moskva 0 1 - 1
Rodina Moskva 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 06:00 10/10/2021 06:00 GMT SKA Khabarovsk II 0 1 - 1
Kolomna 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 15:00 10/04/2021 15:00 GMT FK Saransk 0 1 - 0
Znamya Noginsk 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 13:00 10/04/2021 13:00 GMT Rodina Moskva 0 1 - 0
FK Khimki II 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 13:00 10/04/2021 13:00 GMT Peresvet Domodedovo 0 3 - 0
Saturn Ramenskoye 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 11:00 10/04/2021 11:00 GMT Kolomna 0 2 - 3
Strogino Moskva 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 08:30 10/04/2021 08:30 GMT SKA Khabarovsk II 0 3 - 0
FK Kvant 1
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 16:00 09/30/2021 16:00 GMT Saturn Ramenskoye 1 1 - 1
Rodina Moskva 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 15:00 09/30/2021 15:00 GMT FK Saransk 0 0 - 0
SKA Khabarovsk II 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 12:00 09/30/2021 12:00 GMT FK Kvant 0 1 - 2
Strogino Moskva 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 11:00 09/30/2021 11:00 GMT Metalurg Vidnoye 0 0 - 2
Peresvet Domodedovo 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 10:00 09/30/2021 10:00 GMT FK Khimki II 0 0 - 1
Kolomna 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 15:00 09/26/2021 15:00 GMT FK Saransk 0 0 - 1
Strogino Moskva 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 13:00 09/26/2021 13:00 GMT FK Kvant 0 0 - 0
FK Khimki II 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 13:00 09/26/2021 13:00 GMT Rodina Moskva 0 5 - 0
Metalurg Vidnoye 2
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 12:00 09/26/2021 12:00 GMT Znamya Noginsk 0 1 - 0
SKA Khabarovsk II 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 11:00 09/26/2021 11:00 GMT Kolomna 0 3 - 2
Saturn Ramenskoye 1
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 16:00 09/21/2021 16:00 GMT Peresvet Domodedovo 0 5 - 0
Kolomna 1
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 13:00 09/18/2021 13:00 GMT Saturn Ramenskoye 1 1 - 3
FK Saransk 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 10:00 09/18/2021 10:00 GMT FK Khimki II 0 1 - 2
Znamya Noginsk 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 10:00 09/18/2021 10:00 GMT Metalurg Vidnoye 0 2 - 1
FK Kvant 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 07:00 09/18/2021 07:00 GMT SKA Khabarovsk II 0 4 - 1
Strogino Moskva 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 15:00 09/14/2021 15:00 GMT FK Saransk 0 3 - 0
Metalurg Vidnoye 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 13:00 09/14/2021 13:00 GMT FK Kvant 0 1 - 3
Peresvet Domodedovo 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 12:00 09/14/2021 12:00 GMT Znamya Noginsk 2 0 - 1
Saturn Ramenskoye 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 11:00 09/14/2021 11:00 GMT Kolomna 0 2 - 2
Rodina Moskva 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 08:30 09/14/2021 08:30 GMT SKA Khabarovsk II 0 3 - 2
FK Khimki II 1
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 16:00 09/10/2021 16:00 GMT Saturn Ramenskoye 0 2 - 1
SKA Khabarovsk II 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 14:00 09/10/2021 14:00 GMT Peresvet Domodedovo 1 2 - 0
FK Saransk 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 13:00 09/10/2021 13:00 GMT Rodina Moskva 0 3 - 1
FK Kvant 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 10:00 09/10/2021 10:00 GMT FK Khimki II 0 0 - 1
Strogino Moskva 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 12:00 09/07/2021 12:00 GMT Metalurg Vidnoye 0 2 - 3
Znamya Noginsk 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 15:00 09/04/2021 15:00 GMT FK Saransk 0 0 - 5
Rodina Moskva 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 13:52 09/04/2021 13:52 GMT FK Kvant 0 2 - 0
Kolomna 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 10:00 09/04/2021 10:00 GMT Strogino Moskva 0 2 - 1
Saturn Ramenskoye 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 13:00 09/03/2021 13:00 GMT Znamya Noginsk 0 0 - 2
Peresvet Domodedovo 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 11:00 09/03/2021 11:00 GMT Metalurg Vidnoye 0 2 - 2
SKA Khabarovsk II 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 13:00 08/30/2021 13:00 GMT Metalurg Vidnoye 2 1 - 4
Strogino Moskva 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 15:00 08/29/2021 15:00 GMT Saturn Ramenskoye 0 1 - 1
FK Khimki II 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 14:00 08/29/2021 14:00 GMT Rodina Moskva 0 3 - 0
Znamya Noginsk 1
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 13:30 08/29/2021 13:30 GMT Kolomna 0 1 - 4
FK Saransk 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 10:00 08/29/2021 10:00 GMT Peresvet Domodedovo 0 0 - 0
SKA Khabarovsk II 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 15:00 08/21/2021 15:00 GMT FK Saransk 0 3 - 0
FK Kvant 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 14:00 08/21/2021 14:00 GMT Znamya Noginsk 0 5 - 3
Kolomna 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 14:00 08/21/2021 14:00 GMT Rodina Moskva 0 1 - 0
SKA Khabarovsk II 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 10:00 08/21/2021 10:00 GMT FK Khimki II 0 4 - 3
Metalurg Vidnoye 1
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 10:00 08/21/2021 10:00 GMT Strogino Moskva 0 1 - 0
Peresvet Domodedovo 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 10:00 08/18/2021 10:00 GMT Strogino Moskva 0 4 - 0
FK Kvant 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 13:00 08/16/2021 13:00 GMT Metalurg Vidnoye 0 3 - 2
Saturn Ramenskoye 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 14:00 08/15/2021 14:00 GMT Rodina Moskva 0 3 - 1
Strogino Moskva 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 13:30 08/15/2021 13:30 GMT Kolomna 0 2 - 4
SKA Khabarovsk II 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 11:00 08/15/2021 11:00 GMT Peresvet Domodedovo 0 2 - 3
FK Khimki II 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 15:00 08/07/2021 15:00 GMT Saturn Ramenskoye 0 2 - 1
Peresvet Domodedovo 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 11:00 08/07/2021 11:00 GMT Znamya Noginsk 0 0 - 5
FK Saransk 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 10:00 08/07/2021 10:00 GMT FK Khimki II 0 3 - 0
Rodina Moskva 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 10:00 08/07/2021 10:00 GMT FK Kvant 0 3 - 0
SKA Khabarovsk II 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 10:00 08/07/2021 10:00 GMT Strogino Moskva 0 4 - 0
Kolomna 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 14:00 08/01/2021 14:00 GMT Kolomna 0 0 - 3
FK Khimki II 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 14:00 08/01/2021 14:00 GMT Rodina Moskva 1 4 - 2
Saturn Ramenskoye 1
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 13:00 08/01/2021 13:00 GMT Peresvet Domodedovo 0 1 - 0
Metalurg Vidnoye 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 07:00 08/01/2021 07:00 GMT SKA Khabarovsk II 0 0 - 3
FK Saransk 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 10:00 07/25/2021 10:00 GMT FK Khimki II 0 2 - 0
FK Kvant 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 15:00 07/24/2021 15:00 GMT Saturn Ramenskoye 0 3 - 0
Kolomna 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 14:00 07/24/2021 14:00 GMT Strogino Moskva 0 1 - 1
FK Saransk 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 07:00 07/24/2021 07:00 GMT SKA Khabarovsk II 0 3 - 0
Znamya Noginsk 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 15:00 07/23/2021 15:00 GMT Metalurg Vidnoye 1 0 - 4
Rodina Moskva 1
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 15:30 07/18/2021 15:30 GMT Znamya Noginsk 0 3 - 1
Strogino Moskva 1
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 15:00 07/18/2021 15:00 GMT FK Saransk 0 1 - 0
FK Khimki II 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 15:00 07/18/2021 15:00 GMT FK Kvant 0 2 - 1
Saturn Ramenskoye 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 15:00 07/18/2021 15:00 GMT Kolomna 0 3 - 0
Metalurg Vidnoye 0
x RUS F2G3S1 FNL 2 Group 3 Subgroup 1 FT 13:00 07/18/2021 13:00 GMT Rodina Moskva 0 5 - 1
Peresvet Domodedovo 0