Menu
x
Russia - FNL 2 Group 2 Subgroup 2
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 14:00 11/14/2021 14:00 GMT FK Murom 0 0 - 0
Dinamo Moscow II 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 10:00 11/14/2021 10:00 GMT Volna Nizhegorodskaya oblast 0 0 - 0
Lokomotiv Kazanka Moscow 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 10:00 11/14/2021 10:00 GMT Shinnik Yaroslavl 0 2 - 1
Olimp Dolgoprudny II 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 10:00 11/14/2021 10:00 GMT Znamya Truda 0 0 - 1
Torpedo Vladimir 1
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 07:00 11/14/2021 07:00 GMT FC Yenisey Krasnoyarsk II 0 0 - 1
Khimik Dzerzhinsk 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 13:00 11/10/2021 13:00 GMT Lokomotiv Kazanka Moscow 0 0 - 1
FK Murom 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 13:00 11/10/2021 13:00 GMT Torpedo Vladimir 0 3 - 0
Volna Nizhegorodskaya oblast 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 11:00 11/10/2021 11:00 GMT Olimp Dolgoprudny II 0 3 - 0
Znamya Truda 1
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 09:00 11/10/2021 09:00 GMT Khimik Dzerzhinsk 0 2 - 2
Shinnik Yaroslavl 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 06:00 11/10/2021 06:00 GMT FC Yenisey Krasnoyarsk II 0 3 - 0
Chertanovo Moskva 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 12:00 11/05/2021 12:00 GMT Shinnik Yaroslavl 0 3 - 0
Chertanovo Moskva 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 14:00 11/04/2021 14:00 GMT FK Murom 0 1 - 0
Torpedo Vladimir 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 11:00 11/04/2021 11:00 GMT Dinamo Moscow II 1 1 - 1
Lokomotiv Kazanka Moscow 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 10:00 11/04/2021 10:00 GMT Znamya Truda 0 5 - 1
Khimik Dzerzhinsk 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 10:00 11/04/2021 10:00 GMT Volna Nizhegorodskaya oblast 0 1 - 3
Olimp Dolgoprudny II 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 11:00 10/31/2021 11:00 GMT Torpedo Vladimir 0 1 - 2
Dinamo Moscow II 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 10:30 10/31/2021 10:30 GMT Khimik Dzerzhinsk 0 0 - 1
Volna Nizhegorodskaya oblast 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 07:00 10/31/2021 07:00 GMT FC Yenisey Krasnoyarsk II 0 1 - 0
Shinnik Yaroslavl 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 12:00 10/30/2021 12:00 GMT Olimp Dolgoprudny II 0 1 - 1
FK Murom 1
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 10:00 10/30/2021 10:00 GMT Chertanovo Moskva 0 1 - 1
Znamya Truda 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 14:00 10/26/2021 14:00 GMT Lokomotiv Kazanka Moscow 0 7 - 1
Torpedo Vladimir 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 15:00 10/25/2021 15:00 GMT Znamya Truda 0 1 - 1
FC Yenisey Krasnoyarsk II 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 15:00 10/25/2021 15:00 GMT FK Murom 0 1 - 1
Khimik Dzerzhinsk 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 13:00 10/25/2021 13:00 GMT Dinamo Moscow II 0 3 - 2
Olimp Dolgoprudny II 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 11:00 10/25/2021 11:00 GMT Volna Nizhegorodskaya oblast 0 3 - 2
Chertanovo Moskva 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 15:00 10/19/2021 15:00 GMT Shinnik Yaroslavl 0 1 - 0
Znamya Truda 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 13:00 10/19/2021 13:00 GMT Chertanovo Moskva 0 2 - 3
FK Murom 1
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 12:00 10/19/2021 12:00 GMT Olimp Dolgoprudny II 0 0 - 2
Lokomotiv Kazanka Moscow 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 11:00 10/19/2021 11:00 GMT Khimik Dzerzhinsk 0 0 - 1
Dinamo Moscow II 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 09:00 10/19/2021 09:00 GMT FC Yenisey Krasnoyarsk II 1 0 - 4
Volna Nizhegorodskaya oblast 1
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 15:00 10/14/2021 15:00 GMT FK Murom 0 3 - 0
FC Yenisey Krasnoyarsk II 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 15:00 10/14/2021 15:00 GMT Torpedo Vladimir 0 0 - 3
Olimp Dolgoprudny II 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 14:00 10/14/2021 14:00 GMT Lokomotiv Kazanka Moscow 0 2 - 1
Khimik Dzerzhinsk 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 14:00 10/14/2021 14:00 GMT Volna Nizhegorodskaya oblast 0 1 - 3
Shinnik Yaroslavl 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 13:00 10/14/2021 13:00 GMT Dinamo Moscow II 0 2 - 2
Chertanovo Moskva 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 13:00 10/10/2021 13:00 GMT Shinnik Yaroslavl 0 1 - 0
FK Murom 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 11:30 10/10/2021 11:30 GMT Khimik Dzerzhinsk 0 0 - 0
Torpedo Vladimir 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 11:00 10/10/2021 11:00 GMT Chertanovo Moskva 0 0 - 1
Lokomotiv Kazanka Moscow 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 11:00 10/10/2021 11:00 GMT Znamya Truda 0 2 - 1
Volna Nizhegorodskaya oblast 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 10:00 10/10/2021 10:00 GMT FC Yenisey Krasnoyarsk II 0 0 - 2
Dinamo Moscow II 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 15:00 10/04/2021 15:00 GMT Torpedo Vladimir 0 1 - 3
Chertanovo Moskva 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 15:00 10/04/2021 15:00 GMT FK Murom 0 3 - 2
Znamya Truda 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 14:00 10/04/2021 14:00 GMT Lokomotiv Kazanka Moscow 0 1 - 0
FC Yenisey Krasnoyarsk II 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 13:00 10/04/2021 13:00 GMT Dinamo Moscow II 0 0 - 1
Shinnik Yaroslavl 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 12:00 10/04/2021 12:00 GMT Olimp Dolgoprudny II 1 1 - 1
Khimik Dzerzhinsk 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 15:00 09/30/2021 15:00 GMT Znamya Truda 2 1 - 3
Dinamo Moscow II 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 15:00 09/30/2021 15:00 GMT Shinnik Yaroslavl 1 1 - 0
Lokomotiv Kazanka Moscow 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 14:00 09/30/2021 14:00 GMT Volna Nizhegorodskaya oblast 0 1 - 4
FK Murom 1
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 13:00 09/30/2021 13:00 GMT Chertanovo Moskva 0 1 - 0
Olimp Dolgoprudny II 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 12:00 09/30/2021 12:00 GMT FC Yenisey Krasnoyarsk II 0 3 - 0
Torpedo Vladimir 1
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 16:00 09/26/2021 16:00 GMT Lokomotiv Kazanka Moscow 0 0 - 2
Znamya Truda 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 13:30 09/26/2021 13:30 GMT Dinamo Moscow II 0 1 - 1
Volna Nizhegorodskaya oblast 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 13:00 09/26/2021 13:00 GMT Torpedo Vladimir 0 0 - 2
Shinnik Yaroslavl 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 10:00 09/26/2021 10:00 GMT Chertanovo Moskva 0 1 - 0
Khimik Dzerzhinsk 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 11:00 09/25/2021 11:00 GMT FC Yenisey Krasnoyarsk II 0 3 - 2
Olimp Dolgoprudny II 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 10:00 09/21/2021 10:00 GMT Chertanovo Moskva 0 1 - 3
FC Yenisey Krasnoyarsk II 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 13:00 09/19/2021 13:00 GMT Shinnik Yaroslavl 0 5 - 0
Khimik Dzerzhinsk 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 13:00 09/18/2021 13:00 GMT FK Murom 0 0 - 1
Lokomotiv Kazanka Moscow 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 13:00 09/18/2021 13:00 GMT Volna Nizhegorodskaya oblast 0 0 - 1
Torpedo Vladimir 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 11:00 09/18/2021 11:00 GMT Znamya Truda 0 1 - 2
Olimp Dolgoprudny II 1
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 15:00 09/14/2021 15:00 GMT Torpedo Vladimir 0 2 - 1
FK Murom 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 14:00 09/14/2021 14:00 GMT Lokomotiv Kazanka Moscow 0 1 - 1
Dinamo Moscow II 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 13:00 09/14/2021 13:00 GMT Chertanovo Moskva 1 1 - 2
Shinnik Yaroslavl 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 13:00 09/14/2021 13:00 GMT Khimik Dzerzhinsk 0 2 - 1
Znamya Truda 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 13:00 09/14/2021 13:00 GMT Olimp Dolgoprudny II 0 1 - 1
Volna Nizhegorodskaya oblast 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 15:00 09/10/2021 15:00 GMT Shinnik Yaroslavl 0 3 - 0
FC Yenisey Krasnoyarsk II 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 15:00 09/10/2021 15:00 GMT FK Murom 0 0 - 0
Olimp Dolgoprudny II 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 15:00 09/10/2021 15:00 GMT Volna Nizhegorodskaya oblast 1 1 - 2
Khimik Dzerzhinsk 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 13:30 09/10/2021 13:30 GMT Znamya Truda 0 1 - 0
Chertanovo Moskva 2
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 13:30 09/10/2021 13:30 GMT Dinamo Moscow II 0 2 - 0
Torpedo Vladimir 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 13:00 09/04/2021 13:00 GMT Olimp Dolgoprudny II 0 1 - 1
Dinamo Moscow II 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 13:00 09/04/2021 13:00 GMT Khimik Dzerzhinsk 0 2 - 1
FK Murom 1
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 13:00 09/04/2021 13:00 GMT Torpedo Vladimir 1 0 - 2
Lokomotiv Kazanka Moscow 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 10:00 09/04/2021 10:00 GMT FC Yenisey Krasnoyarsk II 0 2 - 0
Znamya Truda 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 13:00 09/03/2021 13:00 GMT Chertanovo Moskva 0 0 - 3
Volna Nizhegorodskaya oblast 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 14:00 08/29/2021 14:00 GMT FK Murom 0 4 - 0
Chertanovo Moskva 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 14:00 08/29/2021 14:00 GMT Dinamo Moscow II 0 10 - 1
Khimik Dzerzhinsk 1
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 14:00 08/29/2021 14:00 GMT Lokomotiv Kazanka Moscow 0 1 - 0
Olimp Dolgoprudny II 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 13:00 08/29/2021 13:00 GMT Volna Nizhegorodskaya oblast 0 3 - 2
FC Yenisey Krasnoyarsk II 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 13:00 08/29/2021 13:00 GMT Znamya Truda 0 1 - 3
Shinnik Yaroslavl 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 13:00 08/22/2021 13:00 GMT Chertanovo Moskva 0 0 - 3
Dinamo Moscow II 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 15:00 08/21/2021 15:00 GMT Shinnik Yaroslavl 0 3 - 0
Volna Nizhegorodskaya oblast 1
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 13:00 08/21/2021 13:00 GMT Khimik Dzerzhinsk 0 1 - 2
Lokomotiv Kazanka Moscow 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 10:00 08/21/2021 10:00 GMT FC Yenisey Krasnoyarsk II 0 1 - 1
FK Murom 1
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 13:00 08/20/2021 13:00 GMT Olimp Dolgoprudny II 0 3 - 1
Torpedo Vladimir 1
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 14:00 08/16/2021 14:00 GMT Lokomotiv Kazanka Moscow 0 0 - 1
Chertanovo Moskva 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 15:00 08/15/2021 15:00 GMT Dinamo Moscow II 0 3 - 0
FC Yenisey Krasnoyarsk II 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 15:00 08/15/2021 15:00 GMT Torpedo Vladimir 0 1 - 1
Khimik Dzerzhinsk 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 14:00 08/15/2021 14:00 GMT FK Murom 0 0 - 1
Shinnik Yaroslavl 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 13:00 08/15/2021 13:00 GMT Volna Nizhegorodskaya oblast 0 1 - 0
Znamya Truda 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 Post. 15:00 08/07/2021 15:00 GMT Chertanovo Moskva 0 p - p Torpedo Vladimir 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 15:00 08/07/2021 15:00 GMT Shinnik Yaroslavl 0 3 - 0
Dinamo Moscow II 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 15:00 08/07/2021 15:00 GMT Znamya Truda 0 2 - 2
FK Murom 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 13:00 08/07/2021 13:00 GMT Khimik Dzerzhinsk 0 2 - 0
Olimp Dolgoprudny II 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 06:00 08/06/2021 06:00 GMT FC Yenisey Krasnoyarsk II 0 2 - 1
Lokomotiv Kazanka Moscow 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 15:00 08/01/2021 15:00 GMT Dinamo Moscow II 1 3 - 0
Znamya Truda 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 15:00 08/01/2021 15:00 GMT Torpedo Vladimir 0 0 - 0
FC Yenisey Krasnoyarsk II 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 15:00 08/01/2021 15:00 GMT FK Murom 0 0 - 1
Volna Nizhegorodskaya oblast 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 14:00 08/01/2021 14:00 GMT Lokomotiv Kazanka Moscow 1 0 - 1
Shinnik Yaroslavl 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 13:00 08/01/2021 13:00 GMT Olimp Dolgoprudny II 0 2 - 1
Chertanovo Moskva 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 15:00 07/25/2021 15:00 GMT Olimp Dolgoprudny II 0 1 - 2
FC Yenisey Krasnoyarsk II 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 15:00 07/24/2021 15:00 GMT Znamya Truda 0 1 - 1
Lokomotiv Kazanka Moscow 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 15:00 07/24/2021 15:00 GMT Shinnik Yaroslavl 0 1 - 0
Torpedo Vladimir 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 14:00 07/24/2021 14:00 GMT Khimik Dzerzhinsk 0 0 - 0
Chertanovo Moskva 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 13:00 07/24/2021 13:00 GMT Volna Nizhegorodskaya oblast 0 2 - 2
Dinamo Moscow II 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 16:00 07/18/2021 16:00 GMT Torpedo Vladimir 1 1 - 4
Znamya Truda 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 15:00 07/18/2021 15:00 GMT Dinamo Moscow II 0 0 - 0
FK Murom 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 15:00 07/18/2021 15:00 GMT Olimp Dolgoprudny II 0 1 - 0
Shinnik Yaroslavl 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 14:30 07/18/2021 14:30 GMT Khimik Dzerzhinsk 0 0 - 1
FC Yenisey Krasnoyarsk II 0
x RUS F2G2S2 FNL 2 Group 2 Subgroup 2 FT 10:00 07/18/2021 10:00 GMT Lokomotiv Kazanka Moscow 0 2 - 3
Volna Nizhegorodskaya oblast 0