Menu
x
Russia - FNL 2 Group 4
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 12:00 06/04/2022 12:00 GMT Amkar Perm 0 1 - 0
Dynamo Barnaul 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 12:00 06/04/2022 12:00 GMT Zenit Izhevsk 2 0 - 3
Irtysh Omsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 12:00 06/04/2022 12:00 GMT Spartak Tuymazy 0 1 - 0
Nosta 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 12:00 06/04/2022 12:00 GMT Torpedo Miass 0 2 - 1
Orenburg II 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 09:00 06/04/2022 09:00 GMT Chelyabinsk 0 4 - 1
Lada Tolyatti 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 09:00 06/04/2022 09:00 GMT FK Novosibirsk 1 1 - 2
Zvezda Perm 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 09:00 06/04/2022 09:00 GMT Ural II 0 0 - 3
Volga Ulyanovsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 14:00 06/01/2022 14:00 GMT Zenit Izhevsk 0 1 - 1
Dynamo Barnaul 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 13:00 06/01/2022 13:00 GMT Amkar Perm 0 2 - 0
Irtysh Omsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 14:00 05/28/2022 14:00 GMT Volga Ulyanovsk 1 2 - 1
Lada Tolyatti 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 12:00 05/28/2022 12:00 GMT Orenburg II 0 0 - 3
Chelyabinsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 12:00 05/28/2022 12:00 GMT Torpedo Miass 0 6 - 2
Spartak Tuymazy 1
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 11:00 05/28/2022 11:00 GMT Nosta 0 0 - 2
Ural II 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 10:00 05/28/2022 10:00 GMT FK Novosibirsk 0 0 - 4
Tyumen 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 13:00 05/25/2022 13:00 GMT Zvezda Perm 0 2 - 1
Zenit Izhevsk 1
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 14:00 05/21/2022 14:00 GMT Volga Ulyanovsk 0 1 - 1
Torpedo Miass 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 13:00 05/21/2022 13:00 GMT Tyumen 0 1 - 0
Amkar Perm 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 13:00 05/21/2022 13:00 GMT Lada Tolyatti 0 2 - 1
Spartak Tuymazy 1
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 11:00 05/21/2022 11:00 GMT Irtysh Omsk 1 4 - 0
Nosta 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 10:00 05/21/2022 10:00 GMT Dynamo Barnaul 0 3 - 0
Orenburg II 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 09:30 05/19/2022 09:30 GMT Ural II 0 2 - 0
FK Novosibirsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 13:00 05/18/2022 13:00 GMT Irtysh Omsk 0 1 - 1
Orenburg II 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 11:30 05/18/2022 11:30 GMT Dynamo Barnaul 0 3 - 0
Nosta 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 12:00 05/15/2022 12:00 GMT Amkar Perm 0 0 - 1
Volga Ulyanovsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 12:00 05/15/2022 12:00 GMT Chelyabinsk 0 2 - 0
FK Novosibirsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 12:00 05/15/2022 12:00 GMT Zenit Izhevsk 0 2 - 0
Lada Tolyatti 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 12:00 05/15/2022 12:00 GMT Torpedo Miass 0 1 - 2
Zvezda Perm 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 11:00 05/15/2022 11:00 GMT Spartak Tuymazy 0 1 - 4
Tyumen 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 14:00 05/08/2022 14:00 GMT Nosta 0 0 - 3
Volga Ulyanovsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 12:00 05/08/2022 12:00 GMT Zenit Izhevsk 0 0 - 6
Chelyabinsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 12:00 05/08/2022 12:00 GMT Orenburg II 0 2 - 2
Ural II 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 11:00 05/08/2022 11:00 GMT Lada Tolyatti 0 2 - 3
Amkar Perm 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 11:00 05/08/2022 11:00 GMT Zvezda Perm 0 2 - 1
Irtysh Omsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 10:00 05/08/2022 10:00 GMT Tyumen 1 3 - 0
Dynamo Barnaul 2
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 10:00 05/08/2022 10:00 GMT FK Novosibirsk 0 5 - 1
Spartak Tuymazy 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 14:00 05/05/2022 14:00 GMT Tyumen 0 7 - 2
Irtysh Omsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 13:00 05/05/2022 13:00 GMT Zvezda Perm 0 7 - 1
Dynamo Barnaul 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 13:00 04/30/2022 13:00 GMT Orenburg II 0 2 - 3
Volga Ulyanovsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 12:00 04/30/2022 12:00 GMT Chelyabinsk 0 1 - 0
Amkar Perm 1
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 11:00 04/30/2022 11:00 GMT Nosta 0 2 - 0
Lada Tolyatti 1
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 10:00 04/30/2022 10:00 GMT FK Novosibirsk 0 0 - 0
Torpedo Miass 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 09:30 04/30/2022 09:30 GMT Ural II 0 2 - 0
Zenit Izhevsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 13:00 04/24/2022 13:00 GMT Spartak Tuymazy 1 1 - 2
Orenburg II 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 12:00 04/24/2022 12:00 GMT Amkar Perm 0 2 - 1
Zenit Izhevsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 11:00 04/24/2022 11:00 GMT Irtysh Omsk 0 2 - 2
Ural II 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 11:00 04/24/2022 11:00 GMT Nosta 0 0 - 3
Zvezda Perm 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 10:00 04/24/2022 10:00 GMT Dynamo Barnaul 0 0 - 1
Chelyabinsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 09:00 04/24/2022 09:00 GMT Torpedo Miass 0 0 - 3
Tyumen 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 13:00 04/21/2022 13:00 GMT Irtysh Omsk 0 1 - 2
Chelyabinsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 12:00 04/21/2022 12:00 GMT Lada Tolyatti 0 0 - 4
FK Novosibirsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 11:00 04/21/2022 11:00 GMT Dynamo Barnaul 0 0 - 0
Ural II 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 12:00 04/18/2022 12:00 GMT Amkar Perm 0 1 - 1
Torpedo Miass 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 14:00 04/17/2022 14:00 GMT Volga Ulyanovsk 0 1 - 1
FK Novosibirsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 12:00 04/17/2022 12:00 GMT Zenit Izhevsk 0 4 - 1
Nosta 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 11:00 04/17/2022 11:00 GMT Zvezda Perm 0 5 - 0
Spartak Tuymazy 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 10:00 04/17/2022 10:00 GMT Tyumen 0 4 - 0
Orenburg II 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 12:00 04/13/2022 12:00 GMT Spartak Tuymazy 0 2 - 1
Dynamo Barnaul 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 09:00 04/13/2022 09:00 GMT Torpedo Miass 0 2 - 0
Irtysh Omsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 13:00 04/11/2022 13:00 GMT Orenburg II 0 3 - 2
Lada Tolyatti 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 09:30 04/11/2022 09:30 GMT Ural II 1 2 - 2
Tyumen 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 12:00 04/10/2022 12:00 GMT Chelyabinsk 0 4 - 1
Nosta 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 12:00 04/10/2022 12:00 GMT Zvezda Perm 1 0 - 0
Volga Ulyanovsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 11:00 04/10/2022 11:00 GMT Spartak Tuymazy 1 0 - 6
Irtysh Omsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 09:00 04/10/2022 09:00 GMT Torpedo Miass 0 2 - 1
Dynamo Barnaul 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 06:00 04/09/2022 06:00 GMT FK Novosibirsk 1 2 - 0
Zenit Izhevsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 12:00 04/04/2022 12:00 GMT Lada Tolyatti 0 0 - 4
Ural II 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 14:00 04/03/2022 14:00 GMT Volga Ulyanovsk 0 1 - 0
Chelyabinsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 12:00 04/03/2022 12:00 GMT Zvezda Perm 0 1 - 2
Orenburg II 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 09:00 04/03/2022 09:00 GMT Tyumen 0 1 - 1
Nosta 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 06:00 04/03/2022 06:00 GMT FK Novosibirsk 0 4 - 0
Amkar Perm 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 09:00 11/14/2021 09:00 GMT Chelyabinsk 1 2 - 4
Spartak Tuymazy 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 08:30 11/14/2021 08:30 GMT Ural II 0 2 - 0
Torpedo Miass 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 08:00 11/14/2021 08:00 GMT Amkar Perm 0 1 - 0
Zvezda Perm 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 08:00 11/14/2021 08:00 GMT Tyumen 0 3 - 0
Zenit Izhevsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 04:30 11/14/2021 04:30 GMT FK Novosibirsk 1 2 - 0
Nosta 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 12:00 11/12/2021 12:00 GMT Irtysh Omsk 0 1 - 1
Lada Tolyatti 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 12:00 11/09/2021 12:00 GMT Amkar Perm 1 4 - 1
Spartak Tuymazy 1
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 12:00 11/09/2021 12:00 GMT Irtysh Omsk 0 3 - 3
Volga Ulyanovsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 11:00 11/09/2021 11:00 GMT Tyumen 0 0 - 0
Zvezda Perm 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 08:00 11/09/2021 08:00 GMT Torpedo Miass 0 1 - 2
Zenit Izhevsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 07:00 11/09/2021 07:00 GMT Dynamo Barnaul 1 2 - 2
Lada Tolyatti 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 05:00 11/09/2021 05:00 GMT FK Novosibirsk 0 1 - 0
Orenburg II 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 08:30 11/08/2021 08:30 GMT Ural II 1 1 - 2
Chelyabinsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 13:00 11/04/2021 13:00 GMT Volga Ulyanovsk 0 0 - 1
Zenit Izhevsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 09:00 11/04/2021 09:00 GMT Chelyabinsk 0 0 - 0
Tyumen 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 09:00 11/04/2021 09:00 GMT Lada Tolyatti 0 0 - 3
Zvezda Perm 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 09:00 11/04/2021 09:00 GMT Spartak Tuymazy 0 1 - 0
Ural II 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 08:00 11/04/2021 08:00 GMT Amkar Perm 0 3 - 0
Orenburg II 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 08:00 11/04/2021 08:00 GMT Torpedo Miass 0 0 - 3
Nosta 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 04:30 11/02/2021 04:30 GMT FK Novosibirsk 0 2 - 0
Dynamo Barnaul 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 13:00 10/31/2021 13:00 GMT Volga Ulyanovsk 0 3 - 2
Tyumen 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 12:00 10/31/2021 12:00 GMT Orenburg II 0 0 - 2
Nosta 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 11:00 10/31/2021 11:00 GMT Zvezda Perm 0 2 - 1
Chelyabinsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 10:00 10/31/2021 10:00 GMT Spartak Tuymazy 0 4 - 0
Zenit Izhevsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 09:00 10/31/2021 09:00 GMT Lada Tolyatti 0 1 - 2
Torpedo Miass 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 08:30 10/31/2021 08:30 GMT Ural II 0 1 - 4
Amkar Perm 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 11:00 10/30/2021 11:00 GMT Irtysh Omsk 0 2 - 0
Dynamo Barnaul 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 12:00 10/23/2021 12:00 GMT Zvezda Perm 0 1 - 0
Ural II 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 11:00 10/23/2021 11:00 GMT Nosta 0 1 - 0
Amkar Perm 2
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 11:00 10/23/2021 11:00 GMT Spartak Tuymazy 0 0 - 5
Volga Ulyanovsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 10:00 10/23/2021 10:00 GMT Chelyabinsk 0 2 - 0
Torpedo Miass 1
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 10:00 10/23/2021 10:00 GMT Tyumen 0 7 - 0
Lada Tolyatti 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 10:00 10/23/2021 10:00 GMT Zenit Izhevsk 1 1 - 1
Orenburg II 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 12:00 10/20/2021 12:00 GMT FK Novosibirsk 0 2 - 0
Irtysh Omsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 14:00 10/17/2021 14:00 GMT Volga Ulyanovsk 1 1 - 0
Spartak Tuymazy 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 11:00 10/17/2021 11:00 GMT Amkar Perm 0 2 - 0
Nosta 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 11:00 10/17/2021 11:00 GMT Orenburg II 0 2 - 2
Zenit Izhevsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 10:00 10/17/2021 10:00 GMT Torpedo Miass 0 0 - 1
Chelyabinsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 10:00 10/17/2021 10:00 GMT Lada Tolyatti 0 0 - 2
Tyumen 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 08:00 10/17/2021 08:00 GMT Dynamo Barnaul 1 1 - 1
Irtysh Omsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 09:30 10/16/2021 09:30 GMT Ural II 0 4 - 2
Zvezda Perm 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 13:00 10/13/2021 13:00 GMT Irtysh Omsk 0 3 - 1
FK Novosibirsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 11:00 10/10/2021 11:00 GMT Amkar Perm 0 0 - 2
Ural II 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 11:00 10/10/2021 11:00 GMT Nosta 0 3 - 0
Orenburg II 1
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 11:00 10/10/2021 11:00 GMT Zenit Izhevsk 0 0 - 1
Spartak Tuymazy 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 10:00 10/10/2021 10:00 GMT Chelyabinsk 1 1 - 2
Zvezda Perm 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 10:00 10/10/2021 10:00 GMT Torpedo Miass 0 2 - 1
Lada Tolyatti 0