Menu
x
Russia - FNL 2 Group 3 Subgroup 2
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 10:00 11/14/2021 10:00 GMT FK Fakel-M Voronezh 0 1 - 0
Kaluga 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 10:00 11/14/2021 10:00 GMT Sokol Saratov 0 2 - 1
FK Ryazan 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 09:00 11/14/2021 09:00 GMT Zenit Penza 0 1 - 5
Arsenal Tula II 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 04:00 11/14/2021 04:00 GMT Dinamo Vladivostok 0 0 - 0
Salyut Belgorod 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 02:00 11/14/2021 02:00 GMT Sakhalin 0 0 - 3
Avangard Kursk 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 04:00 11/11/2021 04:00 GMT Dinamo Vladivostok 0 1 - 1
Avangard Kursk 1
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 02:00 11/11/2021 02:00 GMT Sakhalin 0 0 - 1
Salyut Belgorod 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 12:00 11/10/2021 12:00 GMT Dynamo Bryansk 0 1 - 0
Zenit Penza 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 10:00 11/10/2021 10:00 GMT Arsenal Tula II 0 3 - 0
FK Fakel-M Voronezh 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 10:00 11/10/2021 10:00 GMT Kaluga 0 0 - 1
Sokol Saratov 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 02:00 11/07/2021 02:00 GMT Dinamo Vladivostok 0 4 - 0
Sakhalin 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 12:00 11/04/2021 12:00 GMT FK Ryazan 0 2 - 0
Kaluga 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 10:00 11/04/2021 10:00 GMT Arsenal Tula II 0 0 - 4
Dynamo Bryansk 1
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 10:00 11/04/2021 10:00 GMT Salyut Belgorod 0 1 - 0
FK Fakel-M Voronezh 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 10:00 11/03/2021 10:00 GMT Zenit Penza 0 0 - 0
Dinamo Vladivostok 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 10:00 11/03/2021 10:00 GMT Sokol Saratov 0 3 - 0
Sakhalin 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 13:00 10/31/2021 13:00 GMT Sokol Saratov 0 2 - 2
Dinamo Vladivostok 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 11:00 10/31/2021 11:00 GMT Dynamo Bryansk 0 1 - 1
FK Ryazan 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 10:00 10/31/2021 10:00 GMT Kaluga 0 1 - 1
Arsenal Tula II 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 10:00 10/31/2021 10:00 GMT Avangard Kursk 0 1 - 0
Salyut Belgorod 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 10:00 10/31/2021 10:00 GMT Zenit Penza 0 3 - 0
Sakhalin 1
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 13:00 10/25/2021 13:00 GMT FK Ryazan 0 3 - 1
Zenit Penza 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 11:00 10/25/2021 11:00 GMT Arsenal Tula II 0 1 - 4
Sokol Saratov 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 11:00 10/25/2021 11:00 GMT Avangard Kursk 0 1 - 1
FK Fakel-M Voronezh 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 05:00 10/22/2021 05:00 GMT Dinamo Vladivostok 0 1 - 1
Dynamo Bryansk 1
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 03:00 10/22/2021 03:00 GMT Sakhalin 1 0 - 1
Kaluga 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 13:00 10/19/2021 13:00 GMT Salyut Belgorod 0 2 - 1
Arsenal Tula II 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 13:00 10/19/2021 13:00 GMT FK Ryazan 1 1 - 0
Avangard Kursk 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 12:00 10/19/2021 12:00 GMT FK Fakel-M Voronezh 0 0 - 0
Sokol Saratov 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 05:00 10/19/2021 05:00 GMT Dinamo Vladivostok 0 0 - 0
Kaluga 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 03:00 10/19/2021 03:00 GMT Sakhalin 0 1 - 1
Dynamo Bryansk 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 13:00 10/14/2021 13:00 GMT Dynamo Bryansk 1 3 - 0
Salyut Belgorod 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 12:00 10/14/2021 12:00 GMT Avangard Kursk 0 0 - 0
Sokol Saratov 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 12:00 10/14/2021 12:00 GMT FK Fakel-M Voronezh 0 0 - 3
Zenit Penza 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 05:00 10/13/2021 05:00 GMT Dinamo Vladivostok 0 0 - 0
FK Ryazan 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 03:00 10/13/2021 03:00 GMT Sakhalin 0 3 - 2
Arsenal Tula II 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 12:00 10/10/2021 12:00 GMT Zenit Penza 0 3 - 1
Avangard Kursk 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 12:00 10/10/2021 12:00 GMT FK Fakel-M Voronezh 0 0 - 2
Dynamo Bryansk 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 11:00 10/10/2021 11:00 GMT Kaluga 0 2 - 3
Salyut Belgorod 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 03:00 10/10/2021 03:00 GMT Dinamo Vladivostok 1 3 - 0
Arsenal Tula II 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 03:00 10/10/2021 03:00 GMT Sakhalin 1 0 - 2
FK Ryazan 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 15:00 10/04/2021 15:00 GMT Dynamo Bryansk 0 2 - 0
Kaluga 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 15:00 10/04/2021 15:00 GMT Sokol Saratov 0 3 - 0
Zenit Penza 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 13:00 10/04/2021 13:00 GMT Salyut Belgorod 0 1 - 0
FK Ryazan 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 12:00 10/04/2021 12:00 GMT Arsenal Tula II 0 0 - 2
Avangard Kursk 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 03:00 10/03/2021 03:00 GMT Sakhalin 0 1 - 0
FK Fakel-M Voronezh 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 15:00 09/30/2021 15:00 GMT Dynamo Bryansk 0 1 - 1
Sokol Saratov 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 13:00 09/30/2021 13:00 GMT FK Ryazan 1 1 - 0
Arsenal Tula II 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 12:00 09/30/2021 12:00 GMT Zenit Penza 0 1 - 1
Salyut Belgorod 1
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 11:00 09/30/2021 11:00 GMT Kaluga 0 2 - 1
Avangard Kursk 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 06:00 09/30/2021 06:00 GMT Dinamo Vladivostok 1 3 - 0
FK Fakel-M Voronezh 1
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 13:00 09/26/2021 13:00 GMT Salyut Belgorod 0 1 - 0
Sokol Saratov 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 12:00 09/26/2021 12:00 GMT Avangard Kursk 0 4 - 4
Dynamo Bryansk 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 12:00 09/26/2021 12:00 GMT FK Fakel-M Voronezh 0 0 - 3
FK Ryazan 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 12:00 09/26/2021 12:00 GMT Kaluga 0 1 - 1
Zenit Penza 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 07:00 09/26/2021 07:00 GMT Sakhalin 0 1 - 5
Dinamo Vladivostok 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 14:00 09/18/2021 14:00 GMT Dynamo Bryansk 1 0 - 0
Avangard Kursk 1
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 13:00 09/18/2021 13:00 GMT Zenit Penza 0 1 - 0
Kaluga 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 13:00 09/18/2021 13:00 GMT Sokol Saratov 0 5 - 0
Salyut Belgorod 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 11:00 09/18/2021 11:00 GMT FK Ryazan 0 1 - 1
FK Fakel-M Voronezh 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 15:00 09/14/2021 15:00 GMT Avangard Kursk 0 2 - 0
Sakhalin 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 15:00 09/14/2021 15:00 GMT FK Ryazan 0 0 - 1
Sokol Saratov 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 13:30 09/14/2021 13:30 GMT Kaluga 0 2 - 1
FK Fakel-M Voronezh 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 13:00 09/14/2021 13:00 GMT Salyut Belgorod 0 3 - 0
Dinamo Vladivostok 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 12:00 09/14/2021 12:00 GMT Arsenal Tula II 1 1 - 0
Zenit Penza 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 13:00 09/11/2021 13:00 GMT Salyut Belgorod 0 0 - 2
Sakhalin 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 12:00 09/11/2021 12:00 GMT Avangard Kursk 0 1 - 2
Dinamo Vladivostok 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 15:00 09/10/2021 15:00 GMT Sokol Saratov 0 1 - 0
Kaluga 1
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 13:00 09/10/2021 13:00 GMT Zenit Penza 0 1 - 2
Dynamo Bryansk 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 12:00 09/10/2021 12:00 GMT FK Fakel-M Voronezh 0 0 - 2
Arsenal Tula II 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 12:00 09/05/2021 12:00 GMT Sakhalin 1 0 - 1
Sokol Saratov 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 05:00 09/05/2021 05:00 GMT Dinamo Vladivostok 1 1 - 0
Zenit Penza 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 14:00 09/04/2021 14:00 GMT Dynamo Bryansk 0 1 - 0
Arsenal Tula II 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 12:00 09/04/2021 12:00 GMT Kaluga 0 0 - 2
FK Ryazan 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 11:00 09/04/2021 11:00 GMT FK Fakel-M Voronezh 0 0 - 8
Salyut Belgorod 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 12:00 09/02/2021 12:00 GMT Sakhalin 0 0 - 1
Zenit Penza 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 08:30 09/02/2021 08:30 GMT Dinamo Vladivostok 0 3 - 2
Sokol Saratov 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 15:00 08/29/2021 15:00 GMT FK Ryazan 0 0 - 4
Dynamo Bryansk 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 13:00 08/29/2021 13:00 GMT Arsenal Tula II 0 1 - 0
Kaluga 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 13:00 08/29/2021 13:00 GMT Salyut Belgorod 0 2 - 1
Avangard Kursk 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 15:00 08/21/2021 15:00 GMT Sokol Saratov 0 4 - 0
Arsenal Tula II 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 14:00 08/21/2021 14:00 GMT Dynamo Bryansk 0 1 - 1
Dinamo Vladivostok 1
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 13:00 08/21/2021 13:00 GMT Zenit Penza 0 0 - 3
FK Ryazan 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 12:00 08/21/2021 12:00 GMT Kaluga 0 1 - 1
Sakhalin 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 14:00 08/20/2021 14:00 GMT FK Fakel-M Voronezh 1 1 - 2
Avangard Kursk 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 15:00 08/15/2021 15:00 GMT Sokol Saratov 0 2 - 0
FK Fakel-M Voronezh 1
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 14:00 08/15/2021 14:00 GMT Avangard Kursk 0 0 - 3
FK Ryazan 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 14:00 08/15/2021 14:00 GMT Dynamo Bryansk 0 2 - 0
Sakhalin 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 13:00 08/15/2021 13:00 GMT Arsenal Tula II 0 0 - 0
Salyut Belgorod 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 12:00 08/15/2021 12:00 GMT Kaluga 0 0 - 2
Dinamo Vladivostok 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 14:00 08/08/2021 14:00 GMT Arsenal Tula II 0 3 - 0
Sakhalin 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 15:00 08/07/2021 15:00 GMT Sokol Saratov 0 3 - 1
Avangard Kursk 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 15:00 08/07/2021 15:00 GMT Salyut Belgorod 0 0 - 2
Dynamo Bryansk 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 14:00 08/07/2021 14:00 GMT FK Ryazan 1 0 - 2
Dinamo Vladivostok 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 13:00 08/07/2021 13:00 GMT Zenit Penza 1 2 - 1
FK Fakel-M Voronezh 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 15:00 08/04/2021 15:00 GMT FK Ryazan 0 2 - 0
Sakhalin 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 15:00 08/01/2021 15:00 GMT Avangard Kursk 0 4 - 0
Zenit Penza 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 15:00 08/01/2021 15:00 GMT Salyut Belgorod 0 2 - 1
Kaluga 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 14:00 08/01/2021 14:00 GMT Arsenal Tula II 0 2 - 2
Dinamo Vladivostok 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 14:00 08/01/2021 14:00 GMT Dynamo Bryansk 0 5 - 0
FK Fakel-M Voronezh 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 15:30 07/24/2021 15:30 GMT Avangard Kursk 1 1 - 4
Arsenal Tula II 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 15:00 07/24/2021 15:00 GMT Kaluga 0 0 - 0
Dynamo Bryansk 1
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 14:00 07/24/2021 14:00 GMT Zenit Penza 0 0 - 2
Sokol Saratov 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 15:30 07/23/2021 15:30 GMT FK Ryazan 0 0 - 4
Salyut Belgorod 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 14:00 07/23/2021 14:00 GMT FK Fakel-M Voronezh 0 0 - 2
Sakhalin 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 16:00 07/18/2021 16:00 GMT Salyut Belgorod 0 3 - 1
Zenit Penza 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 15:30 07/18/2021 15:30 GMT Avangard Kursk 0 1 - 0
Kaluga 1
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 15:00 07/18/2021 15:00 GMT Arsenal Tula II 0 0 - 2
FK Ryazan 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 15:00 07/18/2021 15:00 GMT FK Fakel-M Voronezh 0 0 - 6
Dinamo Vladivostok 0
x RUS F2G3S2 FNL 2 Group 3 Subgroup 2 FT 15:00 07/18/2021 15:00 GMT Sokol Saratov 0 1 - 0
Dynamo Bryansk 1