Menu
x
Russia - FNL 2 Group 2 Subgroup 1
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 Canc. 14:00 11/14/2021 14:00 GMT Dinamo St. Petersburg 0 -
FK Smolensk 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 11:00 11/14/2021 11:00 GMT Baltika Kaliningrad 0 1 - 2
Zvezda St. Petersburg 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 10:00 11/14/2021 10:00 GMT Kairat Moscow 0 2 - 3
FK Leningradets 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 10:00 11/14/2021 10:00 GMT Krasava Odintsovo 1 0 - 0
Tver FC 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 10:00 11/14/2021 10:00 GMT Zenit St. Petersburg II 0 5 - 3
Luki Energiya 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 Canc. 14:00 11/10/2021 14:00 GMT FK Smolensk 0 -
Zvezda St. Petersburg 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 11:00 11/10/2021 11:00 GMT Baltika Kaliningrad 0 2 - 1
Zenit St. Petersburg II 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 11:00 11/10/2021 11:00 GMT FK Leningradets 0 0 - 1
Dinamo St. Petersburg 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 10:00 11/10/2021 10:00 GMT Tver FC 0 3 - 0
Kairat Moscow 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 11:00 11/09/2021 11:00 GMT Luki Energiya 0 1 - 3
Zvezda St. Petersburg 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 10:00 11/07/2021 10:00 GMT Krasava Odintsovo 0 2 - 0
FC Chita 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 10:15 11/05/2021 10:15 GMT Dinamo St. Petersburg 0 1 - 2
Tver FC 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 Canc. 14:00 11/04/2021 14:00 GMT Zenit St. Petersburg II 0 -
FK Smolensk 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 11:00 11/04/2021 11:00 GMT Luki Energiya 0 2 - 0
Baltika Kaliningrad 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 11:00 11/04/2021 11:00 GMT Kairat Moscow 0 3 - 1
FC Chita 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 11:00 11/04/2021 11:00 GMT Zvezda St. Petersburg 0 0 - 1
FK Leningradets 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 Canc. 14:00 10/31/2021 14:00 GMT FK Smolensk 0 -
Luki Energiya 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 12:00 10/31/2021 12:00 GMT FK Leningradets 0 7 - 1
Zenit St. Petersburg II 1
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 12:00 10/31/2021 12:00 GMT Krasava Odintsovo 1 0 - 0
Kairat Moscow 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 10:30 10/31/2021 10:30 GMT Tver FC 0 1 - 0
Zvezda St. Petersburg 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 06:30 10/31/2021 06:30 GMT Dinamo St. Petersburg 0 2 - 1
FC Chita 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 15:00 10/25/2021 15:00 GMT Dinamo St. Petersburg 1 0 - 1
Krasava Odintsovo 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 Canc. 14:00 10/25/2021 14:00 GMT Baltika Kaliningrad 0 -
FK Smolensk 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 13:00 10/25/2021 13:00 GMT Luki Energiya 0 0 - 1
FK Leningradets 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 11:00 10/25/2021 11:00 GMT Zenit St. Petersburg II 0 1 - 1
Tver FC 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 07:00 10/25/2021 07:00 GMT FC Chita 0 1 - 2
Zvezda St. Petersburg 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 13:00 10/19/2021 13:00 GMT FK Leningradets 0 2 - 0
Baltika Kaliningrad 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 13:00 10/19/2021 13:00 GMT Krasava Odintsovo 0 2 - 1
Zvezda St. Petersburg 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 13:00 10/19/2021 13:00 GMT Luki Energiya 0 0 - 1
Tver FC 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 12:00 10/19/2021 12:00 GMT Kairat Moscow 1 0 - 0
Dinamo St. Petersburg 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 07:00 10/19/2021 07:00 GMT FC Chita 0 1 - 0
Zenit St. Petersburg II 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 Canc. 14:00 10/14/2021 14:00 GMT FK Smolensk 0 -
FK Leningradets 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 13:00 10/14/2021 13:00 GMT Luki Energiya 0 0 - 1
FC Chita 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 12:00 10/14/2021 12:00 GMT Baltika Kaliningrad 0 1 - 2
Tver FC 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 11:00 10/14/2021 11:00 GMT Zvezda St. Petersburg 0 2 - 0
Kairat Moscow 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 11:00 10/14/2021 11:00 GMT Zenit St. Petersburg II 0 1 - 0
Krasava Odintsovo 1
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 17:00 10/10/2021 17:00 GMT Dinamo St. Petersburg 1 2 - 2
Zvezda St. Petersburg 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 14:00 10/10/2021 14:00 GMT Baltika Kaliningrad 0 1 - 0
FC Chita 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 Canc. 14:00 10/10/2021 14:00 GMT Tver FC 0 -
FK Smolensk 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 13:00 10/10/2021 13:00 GMT Kairat Moscow 1 3 - 0
Zenit St. Petersburg II 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 13:00 10/10/2021 13:00 GMT Luki Energiya 1 0 - 4
Krasava Odintsovo 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 Canc. 14:00 10/04/2021 14:00 GMT FC Chita 0 -
FK Smolensk 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 13:00 10/04/2021 13:00 GMT Luki Energiya 0 0 - 0
Kairat Moscow 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 12:00 10/04/2021 12:00 GMT Baltika Kaliningrad 0 0 - 0
Krasava Odintsovo 1
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 12:00 10/04/2021 12:00 GMT FK Leningradets 0 6 - 1
Tver FC 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 10:00 10/04/2021 10:00 GMT Zenit St. Petersburg II 0 1 - 2
Dinamo St. Petersburg 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 Canc. 14:00 09/30/2021 14:00 GMT Krasava Odintsovo 0 -
FK Smolensk 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 13:00 09/30/2021 13:00 GMT Kairat Moscow 0 1 - 3
Baltika Kaliningrad 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 13:00 09/30/2021 13:00 GMT Dinamo St. Petersburg 0 4 - 0
Luki Energiya 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 11:00 09/30/2021 11:00 GMT Zvezda St. Petersburg 0 3 - 0
Zenit St. Petersburg II 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 07:30 09/30/2021 07:30 GMT FC Chita 0 2 - 2
FK Leningradets 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 Canc. 14:00 09/26/2021 14:00 GMT FK Smolensk 0 -
Kairat Moscow 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 12:00 09/26/2021 12:00 GMT Baltika Kaliningrad 0 1 - 2
Dinamo St. Petersburg 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 12:00 09/26/2021 12:00 GMT FK Leningradets 1 2 - 1
Krasava Odintsovo 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 06:00 09/26/2021 06:00 GMT FC Chita 1 0 - 2
Tver FC 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 16:00 09/18/2021 16:00 GMT Dinamo St. Petersburg 1 1 - 3
FK Leningradets 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 Canc. 14:00 09/18/2021 14:00 GMT Zvezda St. Petersburg 0 -
FK Smolensk 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 13:00 09/18/2021 13:00 GMT Kairat Moscow 2 0 - 6
Tver FC 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 10:00 09/18/2021 10:00 GMT Zenit St. Petersburg II 0 2 - 1
Baltika Kaliningrad 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 06:00 09/18/2021 06:00 GMT FC Chita 0 1 - 2
Krasava Odintsovo 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 Canc. 14:00 09/14/2021 14:00 GMT FK Smolensk 0 -
Zenit St. Petersburg II 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 13:00 09/14/2021 13:00 GMT FK Leningradets 0 2 - 0
Zvezda St. Petersburg 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 12:00 09/14/2021 12:00 GMT Baltika Kaliningrad 0 1 - 2
Luki Energiya 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 12:00 09/14/2021 12:00 GMT Tver FC 0 0 - 0
Dinamo St. Petersburg 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 07:30 09/14/2021 07:30 GMT FC Chita 0 1 - 1
Kairat Moscow 1
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 17:00 09/10/2021 17:00 GMT Zenit St. Petersburg II 0 1 - 1
FK Leningradets 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 Canc. 14:00 09/10/2021 14:00 GMT Luki Energiya 0 -
FK Smolensk 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 13:00 09/10/2021 13:00 GMT Kairat Moscow 0 3 - 2
Krasava Odintsovo 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 11:00 09/10/2021 11:00 GMT Zvezda St. Petersburg 0 1 - 2
Tver FC 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 07:30 09/10/2021 07:30 GMT FC Chita 0 0 - 0
Dinamo St. Petersburg 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 Canc. 14:00 09/04/2021 14:00 GMT FK Smolensk 0 -
Baltika Kaliningrad 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 13:00 09/04/2021 13:00 GMT Krasava Odintsovo 0 2 - 0
Dinamo St. Petersburg 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 13:00 09/04/2021 13:00 GMT FK Leningradets 0 6 - 0
Luki Energiya 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 12:00 09/04/2021 12:00 GMT Tver FC 0 2 - 2
Zenit St. Petersburg II 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 11:00 09/03/2021 11:00 GMT Zvezda St. Petersburg 0 1 - 1
FC Chita 1
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 14:00 08/30/2021 14:00 GMT Zvezda St. Petersburg 0 0 - 2
Krasava Odintsovo 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 12:00 08/30/2021 12:00 GMT Baltika Kaliningrad 0 0 - 1
FK Leningradets 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 13:00 08/29/2021 13:00 GMT Tver FC 0 3 - 0
Luki Energiya 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 12:00 08/29/2021 12:00 GMT Dinamo St. Petersburg 1 2 - 0
Kairat Moscow 1
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 10:00 08/28/2021 10:00 GMT Zenit St. Petersburg II 0 4 - 0
FC Chita 1
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 14:00 08/21/2021 14:00 GMT Tver FC 0 1 - 0
Baltika Kaliningrad 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 Canc. 14:00 08/21/2021 14:00 GMT FK Leningradets 0 -
FK Smolensk 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 13:00 08/21/2021 13:00 GMT Kairat Moscow 0 2 - 0
Zvezda St. Petersburg 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 13:00 08/21/2021 13:00 GMT Krasava Odintsovo 0 6 - 0
Zenit St. Petersburg II 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 06:00 08/21/2021 06:00 GMT FC Chita 0 1 - 1
Luki Energiya 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 Canc. 14:00 08/15/2021 14:00 GMT FK Smolensk 0 -
Tver FC 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 13:00 08/15/2021 13:00 GMT Krasava Odintsovo 0 0 - 2
Luki Energiya 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 12:00 08/15/2021 12:00 GMT Zenit St. Petersburg II 0 1 - 2
Kairat Moscow 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 11:00 08/15/2021 11:00 GMT Zvezda St. Petersburg 0 5 - 2
Dinamo St. Petersburg 1
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 06:00 08/15/2021 06:00 GMT FC Chita 0 1 - 1
Baltika Kaliningrad 1
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 Canc. 15:00 08/07/2021 15:00 GMT FK Smolensk 0 -
FC Chita 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 14:00 08/07/2021 14:00 GMT Krasava Odintsovo 0 2 - 0
Baltika Kaliningrad 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 14:00 08/07/2021 14:00 GMT Dinamo St. Petersburg 0 2 - 0
Zenit St. Petersburg II 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 14:00 08/07/2021 14:00 GMT Tver FC 1 3 - 0
FK Leningradets 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 11:00 08/07/2021 11:00 GMT Kairat Moscow 0 3 - 0
Luki Energiya 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 15:00 08/01/2021 15:00 GMT Baltika Kaliningrad 1 2 - 1
Kairat Moscow 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 15:00 08/01/2021 15:00 GMT FK Leningradets 0 2 - 1
FC Chita 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 15:00 08/01/2021 15:00 GMT FK Smolensk 1 2 - 2
Krasava Odintsovo 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 13:00 08/01/2021 13:00 GMT Luki Energiya 0 2 - 1
Dinamo St. Petersburg 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 10:00 08/01/2021 10:00 GMT Zenit St. Petersburg II 0 2 - 1
Zvezda St. Petersburg 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 15:00 07/24/2021 15:00 GMT Kairat Moscow 0 1 - 1
FK Smolensk 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 14:00 07/24/2021 14:00 GMT Dinamo St. Petersburg 0 3 - 2
Baltika Kaliningrad 1
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 13:00 07/24/2021 13:00 GMT Tver FC 0 1 - 1
FC Chita 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 12:00 07/24/2021 12:00 GMT Zvezda St. Petersburg 0 1 - 0
Luki Energiya 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 16:00 07/23/2021 16:00 GMT Krasava Odintsovo 0 1 - 1
FK Leningradets 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 15:00 07/18/2021 15:00 GMT Zvezda St. Petersburg 0 2 - 1
Baltika Kaliningrad 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 15:00 07/18/2021 15:00 GMT FK Smolensk 0 0 - 0
Dinamo St. Petersburg 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 15:00 07/18/2021 15:00 GMT FK Leningradets 0 2 - 2
Kairat Moscow 1
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 15:00 07/18/2021 15:00 GMT Tver FC 0 3 - 1
Krasava Odintsovo 0
x RUS F2G2S1 FNL 2 Group 2 Subgroup 1 FT 13:00 07/18/2021 13:00 GMT Luki Energiya 0 3 - 3
Zenit St. Petersburg II 0